fatih toprak

Fatih Toprak kimdir ?

Profesyonel anlamda 10 yılı aşkın süredir, PHP programlama dilleri ile 200 'den fazla proje geliştirmiş alaylı bir yazılım geliştirici olarak tek kelime ile tenkik anlamda özetlenebilir. Özellikle gerek Türkiye gerek ise, ulusal alanda, WordPress 2.x sürümlerinden bu yana oldukça bilinen internet yayınları ve dijital dergilerin de aralarında olduğu bir çok yayının kullandıkları CMS yapılarını WordPress'e entegre etme süreçlerindeki başarı hikayaleri ile bilinir.

SEO dostu WordPress temaları üreten Fatih, PHP dilinin yanı sıra, ön yüz için de javascript temelli, framework'leri de kullanarak projelerin Front End yapılarında, oldukça aktif olarak geliştirme yapabilir.

Durumu yalnızca WordPress'den ibaret olduğunu düşünenler için; son 3 yılı aşkın süredir, popüler framework olarak bilinen, Laravel ile E-ticaret sitelerinin yanı sıra, ERP, CMS gibi yönetilen sistemler, portallar ve haber yayınları çalışmalarının hem back-end hem de front end geliştirmelerinde aktif rol oynamış, zaman zaman da proje yönetiminde liderlik etmiştir.

Özgeçmiş

Yetenekler

Konuşmacı & Eğitim talepleriniz için

Danışmanlık talepleriniz için

İletişim

Sosyal hesaplar ve mail adresi ile iletişim kurabilirsiniz.
Posta : patron[at]fatihtoprak.com